Chystáme cestu do Montreux, pojedete na pár dní s námi?

Cesta autobusem do švýcarského Montreux - září 2022

Podnikneme skupinovou návštěvu Freddieho oblíbeného města?

Spousta z nás už v nádherném švýcarském městečku u Ženevského jezera byla, spousta z nás se tam chce pravidelně vracet. Napadlo nás, že bychom si mohli jakožto skupina českých fanoušků pronajmout větší mikrobus či menší autobus a vyrazit v počtu řádově 35 lidí. Pochopitelně není možné v tuhle chvíli odhadovat, kdo bude nebo nebude mít v září čas, přesto sbíráme kontakty na fanoušky, kteří o tom vážně uvažují.

Termín

pátek 02.09. - pondělí 05.09.2022 (3 noci plus cesta)

Cesta

Dle počtu přihlášených bychom si pronajali vlastní autobus s dvěma řidiči.

Ubytování

Ubytování by bylo přímo v centru města, kde nejsou ceny nejnižší, ale zase jsou veškeré akce na dosah ruky a není problém si kdykoliv dojít na hotel odpočinout. Všechny pokoje budou pravděpodobně dvoulůžkové s oddělenými postelemi a snažíme se ubytovat celou velkou skupinu v jednom hotelu.

Program

Přesný program oslav oznámí místní organizátoři až v průběhu roku, nicméně většinou se jedná o koncert zahraničního revivalu, přednášky zajímavých osob spojených s Queen či jejich autogramiády. Pro zbytek dne bychom vám připravili návod, kam v Montreux zajít a jaká zajímavá místa spojená s Queen vidět.

Náklady

Náklady na cestu naším vlastním pronajatým autobusem + ubytování přímo v centru města jsme se započítáním drobné rezervy (změny v kurzu atd.) odhadli na 7990 Kč. Zbytek už je na každém (např. suvenýry, jídlo ve městě - pokud nebude vlastní z domova 😀 Samotná akce by měla být zdarma. Na mnístě se koná jeden placený koncert pořádaný Mercury Phoenix Trust, nicméně v minulých letech za ty peníze rozhodně nestál.

Mám zájem o více informací