Vzpomínka na Queen v Praze již teď v sobotu!!!

Vzpomínka na Queen v Praze již teď v sobotu!!!

21. ročník naší tradiční Queen párty se uskuteční 23. dubna 2022 na Barče!

Přátelé, kamarádi, fandové!
Letošní Vzpomínka bude rozlučková pro předchozí vedení našeho fan clubu. Dle vývoje epidemiologické situace je jasné, že si konečně naši párty můžeme užít naplno, přijďte tedy zapařit na koncert revivalu Queen, podívat se na nějaká méně známá koncertní videa, potkat kamarády ze sociálních sítí či dát si rozlučkovou skleničku s končícím vedením fan clubu, které jistě pozvání neodmítne! Nicméně nebojte se, tradice Vzpomínek bude pochopitelně pokračovat i nadále pod novým vedením fan clubu.

Termín, místo, vstupenky - v předprodeji se slevou, ale i na místě jich bude dostatek!

sobota 23. dubna 2022 od 17 hodin
kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10 [mapa], [web]
300 Kč – v předprodeji
350 kč – na místě

koupit vstupenky

Program

  • 17:00 - otevření sálu - přivítání návštěvníků hosteskami "nahoře bez", neformální přípitek sektem (zdarma) bude symbolicky zajištěn minimálně pro prvních 69 lidí 😀 Přijďte prosím ideálně do 18 hodin - v klidu si koupíte lístky do tomboly, pozdravíte se s kamarády nebo omrknete, co nového představíme letos ve fanshopu (limitovaná edice černých triček Queen Rocks, populární osušky s logem Queen, nášivky)
  • 18:00 - přivítání, videa "Queen - live 1975-1986"
  • 18:30 - Roger Taylor - Outsider nebo Champion? Krátkou reportáž o loňském turné okořeníme i několika videi z minulosti
  • 19:00 - koncert - Jan Vytásek zpívá Queen za doprovodu kláves
  • 19:30 - aukce - velký obraz od známého českého malíře Petra Poláška, unikátní sada skleniček Queen na whisky, ručně broušená sklenice na víno Another World, krásná kresba se slavným motivem z One Vision na A3, kresba Freddieho z Live Aid na A5
  • 20:00 - koncert - Miracle [Nizozemí]
  • 22:00 - tombola - letos zkusíme zatraktivnit systém v tom, že si každý vylosovaný vybere cenu dle vlastního výběru (seznam cen viz níže). Lístek do tomboly stojí 20 Kč, za každou stokorunu dostanete jeden bonusový (tedy šest místo pěti).
  • 22:30 - volná zábava - spíše formou konverzace u drinku, hudba už bude hrát ve ztišené podobě kvůli vyhlášce o nočním klidu
  • 24:00 - konec

Kdo může přijít?

Úplně kdokoliv! Je to naše párty pro širokou veřejnost, čím více lidí, tím lépe! Nemusíte být ani velkým fanouškem, přijďte klidně jen zapařit na koncert, dát si pár skleniček, seznámit se s nějakým fanouškem nebo fanynkou nebo se mrknout na nějaká videa.

Dress code – Black & white

Speciální Vzpomínka vyžaduje speciální oblečení! A to ve stylu black & white. Po vzoru slavné Freddieho mnichovské b&w party (zachycené ve videoklipu Living On My Own) bude i naše letošní Vzpomínka černobílá. Co zvolíte, je na Vás, ale čím odvážnější Váš kostým bude, tím větší radost budeme mít. Přijďte si to pořádně užít!
(Samozřejmě je to pouze legrace – můžete přijít i v jakémkoliv běžném oblečení 😀)

Tombola

Tipy na ubytování poblíž

Comfort Hotel Prague City - 4 minuty pěšky
a&o Prague Rhea - 18 minut pěšky
Hotel Villa - 30 minut pěšky
Don Giovanni - 34 minut pěšky

Moc se na vás těšíme!