Nejpodrobnější mapa všech Queen lokací v Londýně!

Nejpodrobnější mapa 130 lokací Queen v Londýně

Náš fan club dal dohromady dosud nejpodrobnější existující mapu Londýna, co se týče všech míst jakkoliv souvisejících s Queen - jedná se tedy například o (bývalá) bydliště členů Queen, nahrávací studia, koncertní místa, univerzity, oblíbené kluby, hospody či TV studia a lokace, kde se natáčely videoklipy. Základ na bázi mapách Google vytvořil Martin Skála, většinu míst pak doplnil Radek Schornsteinchen. Vzhledem k tomu, že se do Londýna chystá větší množství fanoušků Queen teď v srpnu na návštěvu výstavy Freddieho věcí v aukční síni Sotheby's, rozhodli jsme se mapu dočasně zpřístupnit všem fanouškům, aby ji mohli využít. Trvale přístupná pak mapa bude už pouze ve členské sekci našeho webu.

Mapu lze prohlížet jak na počítači, tak na mobilu. Úplně vlevo nahoře je ikonka, která zapíná či vypíná legendu. Můžete si tak zapínat či vypínat různé vrstvy či snadno najít konkrétní místo, které jste hledali. Popisky jsou v českém jazyce. Veškerá místa mají srozumitelnou ikonku a po rozkliknutí nabízejí popisek, případně fotografii. Barva ikonek je relativně náhodná, jedinou výjimkou je šedá - světle šedá místa už neexistují, na místě stojí něco jiného, ale šlo o známá místa, proto jsou v mapě. Tmavě šedá místa byla už zbourána či výrazně přestavěna, ale slouží k podobným účelům jako dřív, např. stadion ve Wembley. Berte prosím v úvahu, že Londýn je jako živý organismus - místo, které ještě vloni existovalo, může mít letos jiný účel. Jsme otevřeni veškerým připomínkám.

V případě použití mobilního telefonu klikněte přímo na tenhle odkaz, měl by se otevřít v Mapách Google, pokud je máte nainstalované (většina telefonů je má součástí systému). Pokud ne, tak si stáhněte aplikaci buď pro Android nebo pro iOS.

V případě prohlížení na PC/notebooku můžete taktéž kliknout na odkaz výše, nebo si prostě maximalizujte níže vloženou mapu ikonkou v pravém horním rohu mapy.