Členství

Chcete se stát členem našeho fan clubu?

Ve druhé polovině roku 2022 vám chceme připravit novinku - exkluzivní členskou sekci na našem webu. Členský poplatek bude nízký, maximálně pár stokorun ročně. A co bychom našim členům rádi nabídli? Zvažujeme následujících body - podrobnosti doladíme v první polovině roku a poté vše včas oznámíme.

Plánované výhody členství

Exkluzivní články
Přiblížíme vám svět sběratelů a jejich unikátních rarit. Vysvětlíme vám, kdo je kdo ve světě Queen. Promluvíme o historii některého ze slavných alb. Nebo si přečtete reportáž o některém z našich evropských výletů na koncert.
Rozhovory
Buď přeložíme do češtiny některý skutečně zajímavý rozhovor s lidmi z úzkého okruhu členů kapely nebo exkluzivní interview se zajímavým hostem sjednáme pro náš fan club sami.
Bonus na klubové akci
Na každoroční Vzpomínku se budete těšit ještě víc. Nabídneme buď slevu na vstupence, lístky do tomboly zdarma, přednostní vstup, slevu do fanshopu nebo možnost setkání s hostem. Variant nás napadá spoustu, uvidíme podle našich možností...
Video nahrávky
Přístup k zajímavým - výhradně neoficiálním - záznamům. Víte třeba, že právě my jsme dali dohromady kompletní videozáznam Rogerova posledního sólového koncertu v Londýně [22.10.2021]?
Audio speciality
Kromě nevydaných koncertů máme třeba i archiv skladeb Queen se separovanými stopami. Už jste slyšeli Breakthru jen s basovou linkou nebo Show Must Go On pouze s Freddieho vokály? Stojí to za to 😀
Recenze knížek s ukázkami
Zvažujete koupi některé z knížek o Queen a nevíte, která je skutečně dobrá a která je naopak odpadem? Nejste si jisti, jestli o Queen má lepší informace jejich nejslavnější bedňák Peter Hince nebo ruská konspirátorka Mariam Ahundová? My vám to rádi prozradíme 😀
Přednost ve frontě
Budeme-li něco pořádat a bude-li poptávka fanoušků vyšší než nabídka míst, přednost dostanou platící členové našeho fan clubu.