Režisér filmu Bohemian Rhapsody vyhozen

Režisér filmu Bohemian Rhapsody vyhozen

Spekulace okolo chystaného vyhazovu režiséra filmu Bohemian Rhapsody Bryana Singera se potvrdily. Nahrávací společnost Fox s ním ukončila spolupráci a nyní hledá nového režiséra, který by film dokončil.

Uvedené důvody, které vedly k režisérově vyhazovu jsou různé…Společnost Fox uvádí jako důvod nečekané odchody a pozdní příchody na natáčení a také vzrůstající střety mezi režisérem a představitelem Freddieho, Rami Malekem. Sám režisér Bryan Singer však uvádí jiné důvody svých absencí. Důvodem měly být zdravotní problémy jednoho z rodičů režiséra a následně s tím spojené i zdravotní potíže samotného Bryana. Singer uvádí, že společnost Fox žádal o zdravotní volno během natáčení, ale Fox mu nevyhověl. Podle jeho názoru také rozepře mezi ním a hercem Malekem nebyly nijak vážné, mělo jít jen o tvůrčí rozdílnost názorů během natáčení. Dále uvádí, že natáčení filmu o Freddiem a Queen bylo jeho srdeční záležitostí a že ho velmi mrzí, že mu nebude umožněno film dokončit.

Článek, ze kterého byly převzaty tyto informace a kde můžete najít také osobní vyjádření režiséra Bryana Singera, naleznete zde.

One Response so far.

  1. […] Naradil režiséra Bryana Singera, který dostal zkraje tohoto týdne výpověď. Psali jsme zde. […]